Oblastní charita Polička

Zdravotní sestra do Domácí zdravotní péče

Polička a okolí, terénní forma dle dohody výběrové řízení
Kontaktní osoba
Zuzana Fliedrová DiS. Zuzana Fliedrová DiS.

vedoucí Domácí zdravotní péče
Tel.: 461 722 218 E-mail: zuzana.fliedrova@pol.hk.caritas.cz

Oblastní charita Polička hledá pracovníka/pracovnici na pozici zdravotní sestra do Domácí zdravotní péče

Náplň práce:

  • komplexní zdravotní péče v domácím prostředí pacientů (odběr biologického materiálu, převazy ran, podávání i.v. a s.c. infuzí, rehabilitace, cévkování, aplikace inzulínu atd.)
  • ošetření, zdravotní podpora a rehabilitace pacientů
  • práce v jednosměnném provozu od Po-Ne

Co nabízíme?

  • pružná pracovní doba, vhodná i pro maminky s menšími dětmi
  • plný úvazek, částečný úvazek
  • uvítáme mezi naše řady i zdravotní bratry
  • smysluplná práce přímo u pacientů doma
  • zajímavé platové ohodnocení
  • příplatek za práci o víkendu, svátku
  • služební automobil k výkonu práce
  • 5 týdnů dovolené + 6 dní placeného volna navíc
  • dobré podmínky pro skloubení pracovního a soukromého života
  • slušné zacházení a příjemný pracovní kolektiv
  • nástup ihned nebo dle domluvy
  • stravné nebo cestovné dle stráveného času v terénu

Co požadujeme?

  • vzdělání: SZŠ, VZŠ, VŠ (může být všeobecné i odborné)
  • odbornou způsobilost k výkonu práce
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řízení služebního vozu podmínkou
  • samostatnost
  • základní znalost práce na PC

Pokud máte o nabízenou pozici zájem, pošlete svůj životopis včetně kopie dokladů o dosaženém vzdělání a motivační dopis na email: zuzana.fliedrova@pol.hk.caritas.cz do předmětu emailu napište:
Zdravotní sestra do DZP.

Kontaktní osoba: Zuzana Fliedrová, DiS., tel. 731 598 817, e-mail: zuzana.fliedrova@pol.hk.caritas.cz

Odborné informace o nabízené pozici poskytne vedoucí služby Domácí zdravotní péče: Zuzana Fliedrová, DiS., tel. 731 598 817.

Chráníme Vaše údaje. Budeme s Vašimi údaji nakládat v souladu s platnými předpisy GDPR.