Oblastní charita Polička

Speciální pedagog / pedagožka

Polička a okolí 1. 2. 2025 výběrové řízení
Kontaktní osoba
Mgr. Jana Dobrovolná Mgr. Jana Dobrovolná

zástupkyně ředitelky, manažerka lidských zdrojů
Tel.: 734 417 000 E-mail: jana.dobrovolna@pol.hk.caritas.cz

Tým včasné intervence pro děti a dospívající hledá kolegu/kolegyni na pozici:

Speciální pedagog/pedagožka

 Co Vás čeká:

  • Multidisciplinární spolupráce v rámci nově se rozvíjejícího týmu pro děti a dospívající s duševními potížemi
  • Podpora dětí a jejich rodin v oblasti výchovy, vzdělávacích potřeb a rizikového chování terénní i ambulantní formou
  • Poskytování podpory pedagogickým pracovníkům školských zařízení
  • Koordinace spolupráce s rodinou, školou a dalšími odborníky na realizaci podpůrných opatření
  • Příprava a realizace preventivních a osvětových aktivit
  • Vedení příslušné dokumentace a administrativy

Co požadujeme:

  • Kvalifikace „speciální pedagog“ dle §18 zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řízení
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Ochotu prohlubovat si vzdělání
  • Trestní bezúhonnost

Co Vám nabízíme:

  • Práci na plný úvazek
  • Mzdu: 32 000 Kč – 36 000 Kč/ měsíc
  • Nástup od 1. 2. 2025
  • Práci v jednosměnném provozu od pondělí do pátku s pružnou pracovní dobou
  • Příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, 2 sickdays
  • Podporu dalšího vzdělávání a seberozvoje, supervize, metodické vedení, teambuildingové aktivity

Další informace k nabízené pozici poskytne: Mgr. Jana Dobrovolná, tel. 734 417 000

Své CV (včetně kopie dokladů o dosaženém vzdělání) a motivační dopis zasílejte na email: jana.dobrovolna@pol.hk.caritas.cz

Uzávěrka přihlášek je 10. 11. 2024.

Plánovaný termín výběrového řízení je 15. 11. 2024.

Chráníme Vaše údaje. Budeme s Vašimi údaji nakládat v souladu s platnými předpisy GDPR.