Oblastní charita Polička

Psychiatr/psychiatrička v Centru duševního zdraví (ve Svitavách)

okres Svitavy dle dohody bez výběrového řízení
Kontaktní osoba
Bc. Štěpán Plecháček Bc. Štěpán Plecháček

vedoucí CDZ Svitavy, psychiatrická sestra
Tel.: 734 793 560 E-mail: stepan.plechacek@pol.hk.caritas.cz

Co Vás čeká

  • Přímá práce s pacienty/klienty – ambulantní i terénní formou (psychiatrické posouzení stavu pacienta/klienta - diagnostika duševních potíží pacienta/klienta, indikování a organizace diagnostických vyšetření)
  • Vedení poradenských a edukačních rozhovorů s pacienty/klienty a jejich blízkými (porozumění projevům duševních nemocí, jejich zvládání, farmakoterapie)
  • Multidisciplinární spolupráce v rámci podpůrného týmu CDZ
  • V rámci rozvíjení a udržování služby navazování spolupráce s ostatními poskytovateli zdravotních a sociálních služeb (spolupráce s praktickými lékaři, ambulantními specialisty a lůžkovými zařízeními)
  • Administrativa spojená s výkonem psychiatra

Co Vám nabízíme

  • Vlastní zázemí v sídle Centra duševního zdraví ve Svitavách
  • Mzdu: 90 000 Kč – 100 000 Kč / měsíc (při plném úvazku)
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou – plný/zkrácený úvazek
  • Nástup dle dohody
  • Benefity: mobilní telefon, notebook, vzdělávací kurzy a školení, individuální rozvržení pracovní doby, příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, bonusy/prémie, zdravotní volno/sickdays, flexibilní pracovní doba Po - Pá, možnost zpracování administrativy z home office

Co požadujeme

  • Kvalifikaci lékař – psychiatr (L3) -  VŠ specializace v oboru psychiatrie
  • Spolehlivost, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, trestní bezúhonnost
  • Empatii a vstřícný přístup
  • Dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Řidičský průkaz skupiny B

Kontakt

Chcete se o Centru duševního zdraví ve Svitavách dozvědět více? Strávit s námi den v terénu, zjistit, jak funguje v praxi multidisciplinární tým?
Rádi se ozveme také my vám a popovídáme si s vámi o tom, jak Centrum duševního zdraví funguje a jaká je role psychiatra v CDZ. Prosíme, zanechte nám svůj kontakt zde:

ODESLAT KONTAKT - OZVĚTE SE MI

Odborné informace o nabízené pozici poskytne vedoucí služby:
Bc. Štěpán Plecháček, tel. 734 793 560, e-mail: stepan.plechacek@pol.hk.caritas.cz

Více informací o Centru duševního zdraví a jeho službách:
O CENTRU DUŠEVNÍHO ZDRAVÍ

Chráníme Vaše údaje. Bude s Vašimi údaji nakládat v souladu s platnými předpisy GDPR.