Oblastní charita Polička

Lékař/ka do Domácího hospice sv. Michaela

okres Svitavy dle dohody bez výběrového řízení
Kontaktní osoba
Mgr.  Jitka Kosíková Mgr. Jitka Kosíková

vedoucí Domácího hospice sv. Michaela
Tel.: 731 598 819 E-mail: jitka.kosikova@pol.hk.caritas.cz

Co Vás čeká:

  • Přímá práce s pacienty a jejich rodinami – terénní formou
  • Multidisciplinární spolupráce v rámci podpůrného a paliativního týmu
  • Administrativní práce spojená s výkonem lékaře

Co Vám nabízíme:

  • Motivující mzdové ohodnocení, min. 65 000 Kč/1 úvazek (pracovní smlouva)
  • Práce na částečný úvazek s možností nástupu ihned nebo dle dohody
  • Benefity: mobilní telefon, notebook, vzdělávací kurzy a školení, individuální rozvržení pracovní doby, příspěvek na stravování, dovolená, bonusy/prémie, zdravotní volno/sickdays

Co požadujeme:

  • VŠ - lékař L2 /lékař s odbornou způsobilostí a po absolvování základního kmene/
  • Praxe v oboru dle odborné způsobilosti pro pozici lékař L2 (pozice není vhodná pro absolventy)
  • Zájem o paliativní medicínu
  • Ochotu prohlubovat si vzdělání
  • Trestní bezúhonnost
  • Řidičský průkaz skupiny B

Chcete se o Domácím hospici sv. Michaela dozvědět více? Máte o nabízenou pozici zájem?

Odborné informace Vám poskytne vedoucí Domácího hospice sv. Michaela:
Mgr. Jitka Kosíková, tel. 731 598 819, e-mail jitka.kosikova@pol.hk.caritas.cz

Rádi se ozveme také my vám a popovídáme si s vámi o tom, jak Domácí hospic sv. Michaela funguje. Prosíme, zanechte nám svůj kontakt zde:

ODESLAT KONTAKT - OZVĚTE SE MI

Více o službě Domácí hospic sv. Michaela.

Chráníme Vaše údaje. Budeme s Vašimi údaji nakládat v souladu s platnými předpisy GDPR.