Oblastní charita Polička

Lékař do Domácího hospice sv. Michaela

Polička a okolí dle dohody výběrové řízení
Kontaktní osoba
Mgr.  Jitka Kosíková Mgr. Jitka Kosíková

vedoucí Domácího hospice sv. Michaela
Tel.: 731 598 819 E-mail: jitka.kosikova@pol.hk.caritas.cz

Náplň práce:

  • Přímá práce s pacienty a jejich rodinami – terénní formou
  • Spolupráce s poskytovateli zdravotních a sociálních služeb
  • Multidisciplinární spolupráce v rámci podpůrného a paliativního týmu
  • Administrativní práce spojená s výkonem lékaře

Požadujeme:

  • VŠ - lékař L2 /lékař s odbornou způsobilostí a po absolvování základního kmene/
  • Praxe v oboru dle odborné způsobilosti pro pozici lékař L2 (pozice není vhodná pro absolventy)
  • Zájem o paliativní medicínu
  • Spolehlivost, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
  • Empatie a vstřícný přístup
  • Dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Ochotu prohlubovat si vzdělání
  • Trestní bezúhonnost
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Podpora vzdělávání: kvalitní zaškolení, které Vás připraví na výkon práce, plné hrazení akreditovaného vzdělávání a možnost čerpání fondu pracovní doby na vzdělávání
  • Mzdové ohodnocení na odpovídající úrovni
  • Práce od pondělí do pátku s pružnou pracovní dobou
  • Práce na pracovní smlouvu
  • Nástup od 1. 3. 2023 nebo dle dohody na zkrácený úvazek 0,5
  •  Zástup za mateřskou dovolenou, s možností následné další dlouhodobé spolupráce
  • 5 týdnů dovolené + sick days

Pokud máte o nabízenou pozici zájem, pošlete svůj životopis včetně kopie dokladů o dosaženém vzdělání a motivační dopis na e-mail: jitka.kosikova@pol.hk.caritas.cz, a to do 15. 2. 2023. Do předmětu e-mailu napište „Lékař pro hospic“.

Odborné informace o nabízené pozici Vám poskytne kontaktní osoba a vedoucí služby Domácího hospice sv. Michaela: Mgr. Jitka Kosíková, tel. 731 598 819, e-mail jitka.kosikova@pol.hk.caritas.cz

Více o službě Domácí hospic sv. Michaela.

Chráníme Vaše údaje. Budeme s Vašimi údaji nakládat v souladu s platnými předpisy GDPR.