Sociální pracovník/zdravotní sestra ve středisku Otevřené dveře

Zařízení: Charitní dům IV.
Místo výkonu: Svitavsko
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: ihned
Výběrové řízení: Ne
Kontaktní osoba: Mgr. Jana Dobrovolná

Oblastní charita Polička

    vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

Sociální pracovník/zdravotní sestra

ve středisku Otevřené dveře

(služba sociální rehabilitace pro lidi s duševním onemocněním)

Pracovní úvazek – 1,0

Náplň práce:

  • přímá práce s uživateli služby ambulantní a terénní formou (individuální práce)
  • spolupráce s rodinnými příslušníky uživatelů, zdravotnickými zařízeními, opatrovníky, se zástupci samosprávy a dalšími subjekty
  • organizace a zajištění skupinových aktivit
  • zajištění příslušné dokumentace a evidence
  • spolupráce při přípravě a aplikaci vnitřních předpisů a postupů

Požadujeme:

  • min VOŠ  vzdělání v oborech zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost nebo zdravotní sestra (specializací v psychiatrii vítána)
  • schopnost přijmout poslání a vize církevní organizace
  • osobnostní předpoklady a zájem o práci s duševně nemocnými klienty
  • zodpovědnost a odpovídající komunikační dovednosti
  • organizační schopnosti, ochotu dále se vzdělávat, časovou flexibilitu
  • tvůrčí schopnosti a samostatný přístup
  • schopnost samostatného rozhodování a práce v týmu
  • dobrou uživatelskou znalost práce s PC
  • řidičský průkaz skup. B – aktivní řidič
  • trestní bezúhonnost

Výhodou jsou osobní či profesní zkušenosti s lidmi s duševním onemocněním.

Nabízíme:

  • zajímavou, smysluplnou a různorodou práci
  • možnost seberealizace a osobního rozvoje
  • podporu formou týmové i individuální supervize
  • profesní růst formou vzdělávání v daném oboru
  • zaměstnanecké benefity a zázemí stabilní organizace
  • pružnou pracovní dobu (po uplynutí zkušební doby)

Nástup možný dle dohody.

Motivační dopis, kopie dokladů o dosaženém vzdělání a profesní životopis zasílejte, prosím, poštou na adresu:

Oblastní charita Polička  - Otevřené dveře, Vrchlického 10, 572 01 Polička

nebo e-mailem:  jana.dobrovolna@pol.hk.caritas.cz

Další informace o nabízené pozici poskytne: Mgr. Jana Dobrovolná, tel. 731 598 763.

Tříkrálová sbírka 2019
Podpořte nás