Oblastní charita Polička

vrchní sestra Domácí zdravotní péče

Polička Plný úvazek 1. 10. 2021 výběrové řízení
Kontaktní osoba
Želmíra Plecháčková Želmíra Plecháčková

vrchní sestra a vedoucí Charitní ošetřovatelské služby
Tel.: 461 722 218 E-mail: chos.dhp@pol.hk.caritas.cz

istockphoto-1091547286-612x612

OBLASTNÍ CHARITA POLIČKA

VYPISUJE VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA POZICI:

VRCHNÍ SESTRA DOMÁCÍ ZDRAVOTNÍ PÉČE

Požadujeme:

  • odbornou způsobilost (osvědčení o způsobilosti k samostatnému výkonu povolání zdravotnického pracovníka pro výkon povolání bez odborného dohledu), další specializační studia jsou vítaná
  • schopnost přijmout poslání a vize organizace
  • zdravotní způsobilost
  • trestní bezúhonnost
  • řidičský průkaz skup. B – aktivní řidič
  • znalost práce s PC
  • Náplň práce: vedení týmu cca 10 sester, organizace provozních porad, zaškolování a motivace.
    Péče o pacienty a lékařskou veřejnost – komunikace, zpracovávání jejich požadavků na péči, přímá péče o pacienty. Administrativa– kontrola a správa dokumentace pacientů, zpracování podkladů pro fakturaci za službu. Příprava podkladů pro komunikaci s pojišťovnami
  • Praxe s vedením týmu vítaná
  • Samostatnost, komunikativnost, časovou flexibilitu, týmového a tvůrčího ducha

Nabízíme:

  • zajímavou a samostatnou práci
  • zázemí stabilní neziskové organizace působící již 29 let
  • metodické vedení Charitou ČR
  • podporu ze strany vedení organizace a vedoucích našich služeb
  • flexibilní pracovní dobu
  • přátelskou atmosféru na pracovišti
  • podporu dalšího vzdělávání
  • smysluplnou, zajímavou práci v příjemném kolektivu
  • úvazek HPP (0,75-1,0) dle domluvy
  • 5 týdnů dovolené a 2 dny na zotavenou (tzv. sick days)
  • v případě víkendových služeb benefit nad rámec dovolené: 5 dnů volna navíc
  • péči o zaměstnance (supervize, stravenkový paušál, teambuilding, úhrada dalšího vzdělávání)

Nástup možný od 1. 10. 2021

Motivační dopis, kopie dokladů o dosaženém vzdělání a profesní životopis s uvedením kontaktů na sebe zasílejte prosím na adresu:

 Oblastní charita Polička, Vrchlického 16, 572 01 Polička

nebo e-mailem: chos.dhp@pol.hk.caritas.cz

do 15. 9. 2021.

                                                  Vybraní zájemci budou pozváni k přijímacímu pohovoru.
                                  Další informace o nabízené pozici poskytne uchazečům: Želmíra Plecháčková,
                                                                         vedoucí služby, tel. 731 598 817.

CHOS - vrchní a běžná sestra