Světlo, vzduch a láska

Světlo a vzdušnost potřeboval, podobně jako princezna Zubejda, terapeutický obchod Fimfárum Oblastní charity Polička, neboť jediné lásky se mu už deset let dostávalo vrchovatě (od vedoucí obchodu, zákazníků, klientů, pracovníků Charity i náhodných návštěvníků).

Světlo a vzduch dodala nová výmalba, nové vybavení a nové prostorové uspořádání. Od 19. dubna 2018 novou tvář Fimfára může uvidět každý jeho návštěvník a posoudit ji sám. Jejich ohlasy jsou skvělé. Fimfárum jednoznačně prokouklo a prodchlo se pelem profesionality. Proto neváhejte a přijďte se podívat. Výmalba, včetně vybavení zejména trubkovým závěsným systémem, přišly na 25 000 Kč. Zbytek jsme si udělali svépomocí. Dřevěné police vznikly v dřevodílně AC dílny a závěsy ve výtvarce tamtéž. Z rukou šikovných a ochotných zaměstnanců vzešky nové nátěry i veškeré montážní a stěhovací práce.

Kromě charitních pracovníků velmi účinně pomáhali také dobrovolníci: paní Petra Šteflová a  David Rokos, kteří zde doslova nechali "ruce" (a srdce). Radou a účinnou pomocí přispěly rovněž paní Monika Makovská a Milena Báčová. Děkujeme a přejeme, aby se ve Fimfáru stále odehrávala ta nejpěknější pohádka - spolupráce lidí zdravých s handicapovanými, bohatších s méně mohovitými, praktických s rozevlátými... Protože lásku zde máme a světlo a vzduch jsme právě dodali...

Štěpánka Dvořáková

Tříkrálová sbírka 2019
Podpořte nás