AKTUÁLNÍ ZPRÁVY
29. října 2020 Aktuality

AKTUÁLNÍ ZPRÁVY

z Oblastní charity Polička - pro veřejnost i klienty    

Zpráva ze dne 9. listopadu 2020:

AC dílny jsou již aktuálně po dočasné pauze v provozu, fungují ale v omezeném režimu - v jedné dílně jsou maximálně 4 klienti. Děkujeme za pochopení. Potřebujete-li, pak více informací Vám poskytne vedoucí služby Denního stacionáře a AC dílen Mgr. Jaroslava Trmačová, tel.: 731 598 815

Zpráva ze dne 29. října 2020:

AC dílny zůstávají uavřeny do pátku 6. listopadu 2020. Děkujeme za pochopení.  

Zpráva ze dne 27. října 2020:

Do pátku 30. října budou z důvodu personální nedostatečnosti uzavřeny AC dílny.
Děkujeme za pochopení.

Zpráva ze dne 22. října 2020:

Po dobu platnosti zpřísněného opatření proti šíření coronavirové nákazy vydaného vládou České republiky je uzavřen náš terapeutický obchod Fimfárum. Děkujeme všem za pochopení.   

Zpráva ze dne 7. října 2020:

Služba Šance pro rodinu je až do odvolání z důvodu přechodné personální nedostatečnosti k dispozici pouze na telefonních kontaktech - viz odkaz "Šance pro rodinu". Děkujeme za pochopení.  

Zpráva ze dne 29. září 2020:

Služba Občanské poradny opět funguje v plném režimu, tedy i pro osobní kontakty a taktéž v konzultovnách v Bystrém a Litomyšli.

Zpráva ze dne 16. září 2020:

Z důvodu dočasné personální nedostatečnosti je až do odvolání uzavřena Občanská poradna, a to k osobním konzultacím v Poličce i konzultovnách v Litomyšli a Bystrém. Jsme Vám ale plně k dispozici na telefonních kontaktech 731 604 683 a 731 598 812.

Děkujeme za pochopení.      

Zpráva ze dne 8. září 2020:

Občanská poradna Oblastní charity Polička od úterý 8. září 2020 opět zajišťuje službu v běžném režimu, tedy i pro osobní kontakty - ve svých konzultovnách v Poličce, Litomyšli i Bystrém. 

Zpráva ze dne 6. září 2020:

K níže uvedené zprávě ze 4. září 2020 poskytujeme aktuální doplnění:  

U všech našich pracovníků, kteří byli testování na přítomnost onemocnění Covid - 19, byly výsledky testu negativní. Provoz Denního stacionáře i AC dílen tedy od pondělí 7. září 2020 pokračuje v běžném režimu. Dodržování hygienických pravidel a opatření je i nadále samozřejmostí.

 

Zpráva ze dne 4. září 2020:

Vážení spoluobčané, milí klienti,

považujeme za profesně i lidsky správné Vás informovat o aktuální situaci u nás v Oblastní charitě Polička, a to s odkazem na šíření onemocnění Covid – 19. Přes všechna opatření, která jsme podnikli v našich charitních službách, se ani nám výskyt onemocnění nevyhnul. Evidujeme ho u pracovnice Občanské poradny a u jednoho klienta AC dílen.

Občanská poradna je nyní až do odvolání uzavřena k osobním kontaktům. Pracovníci Občanské poradny jsou Vám však stále k dispozici na telefonních číslech: 731 604 683, 731 598 812. K osobnímu kontaktu v případě potřeby můžete využít nejbližší Občanskou poradnu Oblastní charity v Ústí nad Orlicí.

Ve službě AC dílen spolupracujeme s Hygienickou stanicí Svitavy na trasování kontaktů. Pracovníci, kteří přišli do kontaktu s nemocným klientem, podstupují testování na onemocnění Covid – 19, abychom mohli službu bezpečně nadále poskytovat pro ostatní klienty v AC dílnách a Denním stacionáři, který sídlí v téže budově OCHP.

Všechny ostatní služby Oblastní charity Polička poskytujeme bez omezení a s maximálním důrazem na dodržování základních hygienických pravidel, která jsou v souvislosti s onemocněním Covid – 19 uplatňována.

Děkujeme všem našim zaměstnancům za práci v této náročné době a za jejich velké nasazení.  Zároveň se omlouváme klientům, že nemohou dočasně využívat zmíněné služby.                                                                                                                                                   

Děkujeme všem za pochopení a podporu.    

Mgr. Martin Dvořák, ředitel OCHP