Aktuality

Rekonstrukce Charitního domu pokračuje
17. ledna 2021 Aktuality

Rekonstrukce Charitního domu pokračuje

Kolorit města v lednových dnech doplnila bohatá sněhová peřina, domy jakoby odpočívaly. V Charitním domě na rohu Riegrovy a Vrchlického ulice, který prochází kompletní rekonstrukcí, je tomu ale jinak. Čile se zde pracuje, jednotlivé stavební a rekonstrukční práce zdárně navazují jedna na druhou. Co vše již máme hotovo a jak se nám daří naplňovat rámec projektu ,,Stavební úpravy a nástavby budovy Oblastí charity Polička čp. 10 na ul. Vrchlického v Poličce."?

Tříkrálový koncert se vydařil a sbírka pokračuje online
13. ledna 2021 Charita Česká republika

Tříkrálový koncert se vydařil a sbírka pokračuje online

Částku 2 163 861 Kč poslali během Tříkrálového koncertu diváci pomocí dárcovských SMS. Tradiční Tříkrálový koncert, který je poděkováním koledníkům, partnerům i všem dárcům a příznivcům odvysílala Česká televize v neděli 10. ledna večer. Tříkrálová sbírka však stále pokračuje – v online prostoru i prostřednictvím „statických pokladniček“. Pandemie nemoci covid-19 a související přijatá opatření letos nedovolují koledníkům vyjít do ulic. To však vede k hledání nových cest, jak sbírku lidem připomenout.

Tříkrálový koncert odvysílá Česká televize bez koledníků v publiku
7. ledna 2021 Charita Česká republika

Tříkrálový koncert odvysílá Česká televize bez koledníků v publiku

Nenechte si ujít letošní Tříkrálový koncert, který bude v mnoha ohledech jiný. Odvysílá ho Česká televize v neděli 10. ledna od 18 hodin v přímém přenosu na programu ČT1. Koncertem provází Martina Kociánová a Jan Čenský, účinkují Alena Antalová, Michal Hrůza s kapelou, Leona Machálková, Pokáč a VOXEL & Spol. 

PF 2021
21. prosince 2020 Aktuality

PF 2021

Vážení přátelé, přejeme Vám klidné doznění Adventu a požehnaný čas Vánoc.

Klobouk dolů
24. listopadu 2020 Aktuality

Klobouk dolů

(Proti)covidová opatření nás sice v mnohém omezila, přibrzdila a leccos nám nedovolila. Ale pořád se můžeme těšit, být nadšení do práce, zapálit se pro věci, kterými uděláme druhým radost. A pokud ji uděláme druhým, uděláme ji i sami sobě.

Lidem v tísni
16. listopadu 2020 Aktuality

Lidem v tísni

Pro zvládnutí tíživých životních situací v současném náročném čase nabízíme pomoc, podporu, rozhovor ... Nebojte se na nás obrátit. JSME TU PRO VÁS.