Vedoucí a sociální pracovník Osobní asistence a Charitní pečovatelské služby

Zařízení: Charitní dům II.
Místo výkonu: Polička a spádové obce
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: Dle dohody
Výběrové řízení: Ano

Oblastní charita Polička

vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

VEDOUCÍ A SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK

Osobní asistence a Charitní pečovatelské služby

Náplň práce:

    • řízení pracovního týmu středisek Osobní asistence a Charitní pečovatelské služby
    • vedení administrativy, zpracovávání projektů a jejich vyhodnocování
    • podílení se na tvorbě rozpočtu středisek a jeho plnění
    • zajišťování informovanosti o službě, jednání se spolupracujícími organizacemi
    • jednání se zájemci o službu, získávání a přijímání nových uživatelů služeb
    • přímá práce s uživateli služeb
    • koordinace aktivit v rámci středisek, spolupráce s ostatními zařízeními OCH Polička

Požadujeme:

    • min. VOŠ sociálního, soc. pedagogického či soc. charitativního oboru
    • schopnost přijmout poslání a vize církevní organizace
    • úctu a respekt k hodnotám a životnímu stylu uživatelů
    • komunikativnost, flexibilitu, organizační schopnosti, ochotu dále se vzdělávat
    • schopnost samostatně se rozhodovat
    • dobrou znalost práce s PC (Word, Excel)
    • řidičský průkaz skup.B – aktivní řidič
    • trestní bezúhonnost

Výhodou jsou zkušenosti s vedením týmu a praxe z oboru

Nabízíme:

  • smysluplnou a různorodou práci v příjemném prostření
  • kvalitní tým pracovníků
  • možnost seberealizace a osobního rozvoje
  • podporu dalšího vzdělávání v oboru
  • pružnou pracovní dobu (po uplynutí zkušební doby)

Nástup možný dle dohody.

Motivační dopis, kopie dokladů o dosaženém vzdělání a profesní životopis zasílejte, prosím, poštou na adresu:

Oblastní charita Polička, Vrchlického 16, 572 01 Polička nebo e-mailem na: reditel@pol.hk.caritas.cz

do 28. 8. 2018.

Vybraní zájemci budou pozváni k přijímacímu pohovoru.

Další informace o výběrovém řízení poskytne uchazečům: Ing. Štěpánka Dvořáková, tel. 734 435 458.

Podpořte nás