Sociální pracovník ve středisku Otevřené dveře

Zařízení: Charitní dům IV.
Místo výkonu: Svitavsko
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: 1. září
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba: Mgr. Jana Dobrovolná

Oblastní charita Polička

vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

(služba sociální rehabilitace pro lidi s duševním onemocněním)

Pracovní úvazek 0,8 – 1,0 (dle dohody)

Náplň práce:

  • přímá práce s uživateli služby ambulantní a terénní formou (individuální práce)
  • spolupráce s rodinnými příslušníky uživatelů, se zdravotnickými zařízeními, s opatrovníky, se zástupci samosprávy a dalšími subjekty
  • organizace a zajištění skupinových klubových aktivit
  • zajištění příslušné dokumentace a evidence
  • spolupráce při přípravě a aplikaci vnitřních předpisů a postupů

Požadujeme:

    • min. SŠ sociálního, humanitního nebo zdravotního zaměření
    • schopnost přijmout poslání a vize církevní organizace
    • osobnostní předpoklady a zájem o práci s duševně nemocnými klienty, úctu a toleranci k jejich hodnotám a životnímu stylu
    • časovou flexibilitu
    • organizační schopnosti, ochotu dále se vzdělávat
    • tvůrčí schopnosti a samostatný přístup
    • schopnost samostatného rozhodování a práce v týmu
    • dobrou uživatelskou znalost práce s PC
    • řidičský průkaz skup. B – aktivní řidičtrestní bezúhonnost

Výhodou je praxe v oblasti práce s duševně nemocnými.

Nabízíme:

  • zajímavou a různorodou práci v prostředí malého týmu
  • možnost seberealizace a osobního rozvoje
  • podporu formou vnitřní supervize
  • další vzdělávání v oboru

Nástup možný od září 2018.

Motivační dopis, kopie dokladů o dosaženém vzdělání a profesní životopis zasílejte, prosím, poštou na adresu:

Oblastní charita Polička - Otevřené dveře, Vrchlického 16, 572 01 Polička

nebo e-mailem na: jana.dobrovolna@pol.hk.caritas.cz

do 20. 7. 2018.

Vybraní zájemci budou pozváni k přijímacímu pohovoru.

Další informace o nabízené pozici poskytne: VWPEQNuE2kkjEKz798m.Cne8~hIy2.4uK7N_QNs6JyHjFo, tel. 731 598 763.

Podpořte nás