Sociální pracovník ve středisku AC dílny

Zařízení: Charitní dům I.
Místo výkonu: Vrchlického 22 a 10
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: ihned
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba: Mgr. Jaroslava Trmačová

Oblastní charita Polička

vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

Náplň práce:

  • přímá práce s uživateli služby sociálně terapeutických dílen
  • individuální plánování, podpora klientů při vyhledávání a zajišťování samostatného bydlení
  • aktivní pomoc při hledání zaměstnání, spolupráce s ÚP, zaměstnavateli, zajišťování pracovní rehabilitace
  • jednání s opatrovníky, rodinnými příslušníky
  • zajištění příslušné dokumentace a evidence, spolupráce při přípravě a aplikaci vnitřních předpisů a postupů

Požadujeme:

    • kvalifikaci sociální pracovník – dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách
    • schopnost přijmout poslání a vize církevní organizace
    • úctu a toleranci k hodnotám a životnímu stylu lidí s postižením
    • organizační schopnosti, ochotu dále se vzdělávat
    • tvůrčí schopnosti a samostatný přístup
    • dobré komunikační dovednosti
    • schopnost samostatného rozhodování a práce v týmu
    • dobrou znalost práce s PC (Word, Excel)
    • řidičský průkaz skup. B – aktivní řidič
    • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • zajímavou, různorodou práci v příjemném prostředí
  • možnost seberealizace a osobního rozvoje
  • podporu formou supervize, dalšího vzdělávání v oboru

Nástup možný ihned.

Motivační dopis, kopie dokladů o dosaženém vzdělání a profesní životopis s uvedením kontaktů na sebe zasílejte poštou nebo e-mailem na adresu:

Oblastní charita Polička, Vrchlického 16, 572 01 Polička, acd.ds@pol.hk.caritas.cz,

do 24. 1. 2018.

Vybraní zájemci budou pozváni k přijímacímu pohovoru.

Další informace o nabízené pozici poskytne uchazečům: Mgr. Jaroslava Trmačová, vedoucí AC dílen,

tel. 731 598 815.