Sociální pracovník do střediska Otevřené dveře

Zařízení: Charitní dům III.
Místo výkonu: Okres Svitavy
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: od ledna 2018
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba: Bc. Štěpán Plecháček

                              Oblastní charita Polička

vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

Sociální pracovník ve středisku Otevřené dveře

(služba sociální rehabilitace pro lidi s duševním onemocněním)

Náplň práce:

  • přímá práce s uživateli služby ambulantní a terénní formou (individuální práce)
  • spolupráce s rodinnými příslušníky uživatelů, se zdravotnickými zařízeními, s opatrovníky, se zástupci samosprávy a dalšími subjekty
  • organizace a zajištění skupinových klubových aktivit
  • zajištění příslušné dokumentace a evidence
  • spolupráce při přípravě a aplikaci vnitřních předpisů a postupů

Požadujeme:

    • min. VOŠ sociálního, sociálně pedagogického či sociálně charitativního oboru
    • schopnost přijmout poslání a vize církevní organizace
    • osobnostní předpoklady a zájem o práci s duševně nemocnými klienty, úctu a toleranci k jejich hodnotám a životnímu stylu
    • časovou flexibilitu
    • organizační schopnosti, ochotu dále se vzdělávat
    • tvůrčí schopnosti a samostatný přístup
    • schopnost samostatného rozhodování a práce v týmu
    • dobrou uživatelskou znalost práce s PC
    • řidičský průkaz skup. B – aktivní řidič
    • trestní bezúhonnost

Výhodou je praxe v oblasti práce s duševně nemocnými

Nabízíme:

  • zajímavou a různorodou práci v prostření malého týmu
  • možnost seberealizace a osobního rozvoje
  • podporu formou vnitřní supervize
  • podporu dalšího vzdělávání v oboru

Nástup možný od ledna 2018.

Motivační dopis, kopie dokladů o dosaženém vzdělání a profesní životopis s uvedením kontaktů na sebe zasílejte prosím poštou na adresu:

Oblastní charita Polička, Vrchlického 22, 572 01 Polička

nebo e-mailem: stepan.plechacek@pol.hk.caritas.cz

do 20. 10. 2017.

Vybraní zájemci budou pozváni k přijímacímu pohovoru.

Další informace o nabízené pozici poskytne uchazečům: Bc. Štěpán Plecháček, vedoucí služby Otevřené dveře, tel. 731 598 763.