Sociální pracovník do Občanské poradny

Místo výkonu: Poličsko, Litomyšlsko a Bystersko
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: 3. září
Výběrové řízení: Ne
Kontaktní osoba: Mgr. Jana Flídrová

Oblastní charita Polička

přijme:

sociálního pracovníka do Občanské poradny

Náplň práce:

  • vedení poradenského rozhovoru s klienty a práce s nimi na jejich problému
  • příprava materiálů a písemností pro klienty
  • komunikace s úřady, odbornými pracovišti ve prospěch klientů

Požadujeme:

  • kvalifikaci sociální pracovník – dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách
  • dobré komunikační a organizační schopnosti, spolehlivost, empatii, otevřenost
  • přijetí principů občanského poradenství při práci s lidmi – diskrétnost, nestrannost, nezávislost
  • schopnost zvládat zátěžové a stresové situace
  • schopnost samostatného rozhodování a práce v týmu
  • uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
  • řidičský průkaz skup. B
  • schopnost přijmout poslání a vize církevní organizace

Nabízíme:

  • zázemí stabilní a rozrůstající se organizace
  • úvodní zaškolení
  • pružnou pracovní dobu
  • pravidelné individuální a skupinové supervize
  • profesní rozvoj a další vzdělávání v sociální oblasti a právu
  • možnost seberealizace a uplatnění v malém neformálním týmu
  • zaměstnanecké benefity případně volejte na tel. 461 725 552.

Nástup možný od září 2018.

  • V případě zájmu kontaktujte vedoucí Občanské poradny Mgr. Janu Flídrovou, tel: 731 604 683, e-mail: op.ndc@pol.hk.caritas.cz, případně volejte na tel. 461 725 552.
Podpořte nás